0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد بازی انفجار انفجار حکم پاسور بووم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۲
۱
Gangwon FC
Finished
۱۵:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۴
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Arsenal de Sarandi
۲
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۰:۳۰
Newell's Old Boys
۲
۲
Patronato
Finished
۰۲:۳۰
Independiente
۱
۳
Platense
Finished
۰۵:۰۰
Club Atletico Aldosivi
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۲:۳۰
  United States MLS
Colorado Rapids
۲
۳
Austin FC
Finished
۰۵:۳۰
FC Dallas
۱
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۵:۳۰
Orlando City SC
۳
۵
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۳۰
Los Angeles Galaxy
۴
۰
Montreal Impact
Finished
۰۷:۰۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
Malmo FF
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pyunik Yerevan
۰
۰
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۰:۳۰
  Malaysia Liga M3
KSR Sains
۲
۱
Manjung City
Finished
۱۳:۱۵
  North and Central America CONCACAF Championship Women
Mexico (W)
۰
۱
Jamaica (W)
Finished
۰۶:۳۰
USA (W)
۳
۰
Haiti (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera B
San Luis de Quillota
۰
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۱
۱
Melipilla
Finished
۰۵:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۱۵
  World Friendly Club Matches
FC Slovacko
۲
۰
Trinec
inprogress
۱۹:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
-
-
Eintracht Frankfurt
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SK Slavia Praha
۱
۰
Rapid Bucuresti
inprogress
۲۰:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۴
۲
FK Raca Bratislava
Finished
۱۲:۳۰
Brondby I.F.
۱
۰
Lyngby BK
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
inprogress
۱۹:۳۰
SV 1916 Sandhausen
۱
۰
FC Astoria Walldorf
inprogress
۲۰:۳۰
Erzurum BB
۰
۴
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۸:۰۰
USV Scheiblingkirchen
۰
۱
SK Rapid Wien II
inprogress
۲۰:۳۰
FC Viktoria Plzen
۰
۰
FC Botosani
inprogress
۲۰:۳۰
ND Triglav Kranj
۰
۱
HNK Rijeka
inprogress
۲۰:۳۰
BSC Young Boys Bern
-
-
Dynamo Kiev
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SpVg Frechen 20
-
-
1. FC Duren
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Heerenveen
-
-
FC Oss / Top Oss
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۱
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۲:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۱
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۳۰
FK Dinamo Moscow
۲
۰
FK Rubin Kazan
Finished
۱۸:۳۰
SC FC Voluntari SA
۱
۲
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۱۹:۳۰
Kisvarda FC
۱
۰
AEK Larnaca
inprogress
۲۰:۰۰
Bregalnica Stip
۰
۰
Pobeda Prilep Junior
inprogress
۲۰:۰۰
Furstenfeld
۱
۲
Marchfeld Donauauen
inprogress
۲۰:۰۰
Warta Poznan
۰
۱
AaB Aalborg
inprogress
۲۰:۳۰
SR Donaufeld
۰
۰
Floridsdorfer AC
inprogress
۲۰:۳۰
NK Posusje
۰
۰
NK Varazdin
inprogress
۲۰:۳۰
PFC Levski Sofia
۰
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
inprogress
۲۰:۳۰
FK Velez Mostar
۰
۰
FK Sloboda Tuzla
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Backa Topola
-
-
FK Graficar Beograd
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Fenerbahce SK
-
-
MOL Fehervar FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FCM Traiskirchen
-
-
KS Vllaznia Shkoder
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FK Rudar Plevlja
-
-
FK Zeljeznicar Sarajevo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Usv Mettersdorf
-
-
Deutschlandsberger SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
PFC CSKA Sofia
-
-
Sportist Svoge
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
TSV Steinbach
-
-
1. FC Kaan-Marienborn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Weinland Gamlitz
-
-
SV Allerheiligen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Luner SV
-
-
Borussia Dortmund
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
DSG Ledenitzen
-
-
SV Ludmannsdorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Wildon
-
-
Bad Gleichenberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie A
Bragantino Red Bull
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Victoria Dockerty Cup
Oakleigh Cannons
۳
۲
Avondale FC
Finished
۱۴:۰۰
  China League One
Shanghai Jiading
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۰۰
Nanjing Fengfan
۳
۱
Beijing Institute of Technology
Finished
۱۲:۰۰
Shenyang Urban FC
۰
۲
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۶:۰۰
Kunshan
۱
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۰۰
  Africa Africa Cup of Nations Women
Burundi (W)
۲
۴
Botswana (W)
Finished
۰۰:۳۰
Burkina Faso (W)
-
-
Senegal (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Stirling Lions
۱
۰
Cockburn City
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Superettan
Orgryte IS
-
-
Orebro SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Halmstads BK
-
-
Jonkopings Sodra
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Uzbekistan Super League
Sogdiyona Jizzax
۰
۳
PFK Qizilqum
Finished
۱۸:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۱
۱
Navbahor
inprogress
۱۹:۳۰
  Malaysia Super League
Melaka United
۲
۰
Selangor FC
Finished
۱۶:۴۵
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
۲
۲
ABC Futebol Clube
Finished
۰۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gwangju FC
۲
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Victoria Cup Women
Heidelberg United (W)
۲
۳
South Melbourne (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Asia AFF U19 Championship
Cambodia U19
۱
۲
Malaysia U19
Finished
۱۲:۳۰
Singapore U19
۰
۱
Timor Leste U19
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۲
۰
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۶:۳۰
  Argentina Reserve League
Lujan Reserves
۰
۰
Sportivo Italiano Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Ferrocarril Midland Reserves
۲
۰
CA Atlas Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۰
۰
Argentino Merlo Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Istaravshan
۰
۱
FK Eskhata Khujand
Finished
۱۷:۰۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۴:۱۵
  Asia AFF Championship Women
Laos (W)
۱
۱
Cambodia (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Tanzania U20 League
Biashara United FC U20
۰
۰
Namungo FC U20
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Albany Creek
۰
۰
Souths United
inprogress
۱۴:۰۰
Taringa Rovers
۰
۰
Grange Thistle SC
inprogress
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۰
Holland Park Hawks
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Olympia Warriors FC (W)
۰
۴
Taroona (W)
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۲
۳
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Club 9 de Octubre
۲
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Newcastle Olympic
۱
۲
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
  Kyrgyzstan Premier League
Abdish-Ata
۲
۰
Ilbirs
Finished
۱۷:۰۰
FC Alga Bishkek
۴
۱
Kara-Balta
Finished
۱۷:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
St. Josephs FC
-
-
Larne
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gzira United FC
-
-
AC d'Escaldes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
HUSA Agadir
-
-
Ittihad Riadhi de Tanger
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Smouha
۲
۰
Kafr El Sheikh SC
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia Regional League
Medellin City FC
۲
۰
E.D.P IND. Medellin
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay U19 League
Progreso U19
۱
۰
Miramar Misiones U19
Finished
۱۷:۳۰
Rentistas U19
۰
۰
Danubio U19
Finished
۱۷:۳۰
Torque U19
۴
۰
Tacuarembo U19
Finished
۱۸:۳۰
Plaza Colonia U19
۰
۱
Defensor Sporting U19
Finished
۱۸:۳۰
  Cameroon Elite Two
Leopard de Douala
۰
۱
AS Lausanne de Yaounde
inprogress
۱۹:۳۰
  Bhutan Premier League
Tensung FC
۴
۰
Terton FC
Finished
۱۶:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۰
۴
Hougang United FC
Finished
۱۶:۱۵
  Cambodia Premier League
Preah Khan Reach Svay Rieng
۱
۰
Phnom Penh Crown
Finished
۱۶:۰۰
Naga World FC
۰
۲
Visakha FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Western Australia State Cup Women
Sorrento (W)
۰
۲
Balcatta (W)
Finished
۱۶:۰۰
  India Shillong Premier League
Nangkiew Irat
۲
۰
Mawkhar
Finished
۱۵:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۴۵
  Brazil Copa Espirito Santo
Estrela do Norte
۰
۰
Desportiva Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
  Africa COSAFA Cup, Group A
Seychelles
۰
۱
Botswana
Finished
۱۶:۳۰
Angola
۲
۰
Comoros
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania II Lyga
FM Klaipedos
۱
۰
Ateitis Vilnius
inprogress
۲۰:۰۰
  Mali Premiere Division
Lafia Club de Bamako
۰
۰
AS Douanes de Sikasso
inprogress
۲۰:۳۰
USFAS Bamako
۰
۰
Police
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia Division 2
Tallinding United
۰
۰
Jam City
inprogress
۲۰:۳۰
Immigration FC
۰
۰
Medical FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico U20 Championship
Santos Laguna U20
۰
۰
Chivas Guadalajara U20
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia Esiliiga B
FC Tallinn
۱
۰
Raplamaa JK
inprogress
۲۰:۰۰
  Belarus Reserve League
Dnepr Mogilev Reserves
۳
۰
FC Minsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۲
۱
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Paraense U20
Uniao Barbarense PA U20
۱
۳
Cruz Azul U20
Finished
۱۷:۰۰
  World U19 International Friendlies Women
Latvia U19 (W)
۱
۱
Estonia U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane Roar NPL
-
-
Capalaba
Finished
۱۴:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۰
Queensland Lions SC
Finished
۱۴:۰۰
Sunshine Coast Fire
۰
۰
Western Pride
Cancelled
۱۴:۰۰
  Mongolia 2nd League
Alliance
۰
۳
Selenge FC
Finished
۰۹:۲۹
  Iceland 4. Deild
KFB
۰
۳
Hviti Riddarinn
Finished
۰۰:۳۰
  Finland Kolmonen
FC Melody
۰
۲
NoPS
inprogress
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید